Marka, debiutująca na polskim rynku, jest skierowana przede wszystkim do dziewczynek. Znakiem rozpoznawczym firmy są proste kroje i bardzo wyszukane materiały, z których uszyta jest kolekcja. Dużą wagę firma przywiązuje do jakości tkanin. NajNaj Kids to sportowa elegancja, oryginalne wzornictwo i autorskie hafty.

Wszystkie rzeczy są bardzo wygodne i nie krępują ruchów dziecka. Ubrania zaprojektowane i uszyte w Polsce

Zajmujemy się produkcją odzieży dla dziewczynek. W ofercie Naj Naj Kids znajdziecie sukienki, t-shirty, spódnice, spodenki, szorty, bluzy i bluzki.
Projektujemy, konstruujemy, szyjemy i wykańczamy nasze kolekcje dla dzieci w Łodzi, w naszej szwalni i hafciarni. Dbamy o to, aby nasza odzież dziecięca była zgodne z najnowszymi trendami mody, dlatego dużą wagę przywiązujemy do materiałów, z których wykonana jest kolekcja oraz do wzornictwa.

Nie znajdziecie w Naj Naj słodkich sukienek, koszulek z misiami i zajączkami. Chcemy, aby Wasze dziecko od najmłodszych lat nosiło ubrania nie tylko wygodne, ale i gustowne. Często importujemy tkaniny z Hiszpanii i Włoch. Nie lubimy byle jakich tkanin, nie stawiamy na taniość, ale jakość. Nasze dzieci zasługują na wszystko, co jest Naj Naj…